Programma Schier - Djembe Drame

Ga naar de inhoud
Programma Schiermonnikoog 2020
Extra: Woensdag 5 aug
19.30-21.00: West-Afrikaanse dansworkshop voor alle niveaus en leeftijden  olv Turid & Moussé Dramé in de Gymzaal van Schiermonnikoog (Prijs: 10 euro)
Extra: Donderdag 6 aug
Verblijf alleen op de gezamenlijke (10-14) persoonsslaapkamers of eigen  tent (Prijs 40 euro incl Afrikaans diner en vrijdagochtend ontbijt)
18.30 Afrikaanse Maaltijd
20.00 Optreden op de Eilandermarkt in het dorp
Vrijdag 7 Augustus
9.00-10.00 Ontbijt voor de donderdagnacht verblijvers
13.30 aankomst rest van de groep (12.30 boot vanaf Lauwersoog)
Extra optioneel: 14:00-15:30: Kora olv Abdul Aziz (za & zo 9.00-10.30: prijs 75 euro voor 4,5 uur)
Extra optioneel: 15.30-16.30 Balafoon olv Paul (za & zo 15.00-16:00: prijs 45 euro)
14.30-16.00 Sabar dans door Diene Sagna (Gymzaal in 't dorp)
16.00-17:30 Djembé dans door Diene Sagna (Gymzaal in 't dorp)
16.30-18.30 alle djembé & doundoun groepen les vd 4 Percussie docenten op de boerderij:
Beginners: Moussé, Halfgevorderden A: Mamadou en 2e uur andersom
Halfgevorderden B: Harouna en (Ver)Gevorderden: Iya en het 2e uur andersom
Extra optioneel: 17.30-18.30 Pilates door Turid (Gymzaal in 't dorp): prijs 10 euro
19.00-20.30 Afrikaans diner
20.30 welkom en samenzijn met deelnemers en artiesten en Welkomsparty met seourouba olv Ibou N’Diaye
Zaterdag 8 augustus
8.30-9.30 Ontbijt
Extra optioneel: 9.00-10.30 Korales olv Abdul Aziz (vd totaal 4,5 uren)
Extra optioneel: 9.30-10.30 Sabarpercussie olv Ibou N’Diaye (za & zo:  prijs 30 euro incl gebruik sabar)
Extra optioneel: 9.30-10.30 Doundounpercussie olv Moussé (za & zo:  prijs 30 euro incl gebruik doundoun)
Extra optioneel: 9.30-10.30 Zang olv Oumarou (za & zo: 20 euro  extra)
Extra optioneel: 9.30-10.30 Pilates door Turid (op de boerderij buiten gaat door als het weer het toelaat): prijs 10 euro
10:30-12:30 alle djembé & doundoun groepen les vd 4 Percussie  docenten:
Beginners: Moussé, Halfgevorderden A: Mamadou, Halfgevorderden B: Iya & (ver)Gevorderden: Harouna
11:00-12:30: Balafoon voor de deelnemers van de 10 uur balafoon
11:00-12:30: Sabar dans door Diene Sagna (Gymzaal in 't dorp) Totaal 4,5 uur met extra bijbetaling van 85 euro
13.00-14.00 Lunch
Extra optioneel: 14.30-15.30: Afrikaanse dans olv Turid & Moussé (Kooiplaats) Prijs 10 euro
Extra optioneel: 15.30-16.30 Balafoon olv Paul (van de totaal 3 uren)
15.00-18.00 Djembé dans door Diene Sagna (Gymzaal)
16.45-18.15 Balafoon voor alleen balafoondeelnemers
16:30-18:30 alle djembé & doundoun groepen les vd 4 Percussie docenten:
Beginners: Mamadou, Halfgevorderden A: Moussé, Halfgevorderden B: Harouna & (ver)Gevorderden: Iya  
19.00-20.30 Afrikaans diner
20.15-21.15 Afrikaanse zangworkshop door Oumarou (Kooiplaats) Prijs 10 euro
21:00 Jam voor iedereen bij vuurkorf indien we vuur op Schier mogen maken, anders jam binnen
Zondag 9 augustus
Extra optioneel: 9.00-10.30 Korales olv Abdul Aziz (vd totaal 4,5 uren)
Extra optioneel: 9.30-10.30 Sabarpercussie olv Ibou N’Diaye (za & zo:  prijs 30 euro incl gebruik sabar)
Extra optioneel: 9.30-10.30 Doundounpercussie olv Moussé (za & zo:  prijs 30 euro incl gebruik doundoun)
Extra optioneel: 9.30-10.30 Zang olv Oumarou (za & zo: 20 euro  extra)
Extra optioneel: 9.30-10.30 Pilates door Turid (op de boerderij buiten gaat door als het weer het toelaat): prijs 10 euro
10:30-12:30 alle djembé & doundoun groepen les vd 4 Percussie  docenten:
Beginners: Moussé, Halfgevorderden A: Mamadou, Halfgevorderden B: Iya & (ver)Gevorderden: Harouna
11:00-12:30: Balafoon voor de deelnemers van de 10 uur balafoon
11:00-12:30: Sabar dans door Diene Sagna (Gymzaal in 't dorp) Totaal 4,5 uur met extra bijbetaling van 85 euro
13.00-14.00 Lunch
Extra optioneel: 15.30-16.30 Balafoon olv Paul
15.00-18.00 Djembé dans door Diene Sagna (Gymzaal)
16.45-18.15 Balafoon voor alleen balafoondeelnemers
16:30-18:30 alle djembé & doundoun groepen les vd 4 Percussie docenten:
Beginners: Mamadou, Halfgevorderden A: Moussé, Halfgevorderden B: Harouna & (ver)Gevorderden: Iya  
19.00-20.00 Afrikaans diner
20:30 Eindfeest op het Strand of Dorpshuis
Maandag 10 augustus
8.30-9.30 Ontbijt
9.30-11.30 Met z’n alle opruimen: schoonmaak van eigen bed en kamer en  graag helpen bij alle andere ruimtes en keuken: dank!!!
11.30-12.30: Eindjam
13.00: vertrek naar de boot op je (huur)fiets. Bagage komt met de  fietskar
13.30 boot vertrekt
Terug naar de inhoud